get paid to paste

Ainārs Šlesers: Vienotību šodien var pielīdzināt...

Ainārs Šlesers: Vienotību šodien var pielīdzināt padomju laika komunistiskajai partijai
Ainārs Šlesers atklājis, ka politikā atkal atgriezties viņu piespiedusi kritiskā situācija Latvijā ar nekustamajiem īpašumiem un uzņēmējdarbību kopumā. 
 Šlesers sarunā ar Neatkarīgo Rīta Avīzi norāda, ka, pretēji sabiedrībā baumotajam, biznesā viņam problēmu neesot un tas nav iemesls lai atgrieztos politikā: "Par biznesu nekad neesmu sūdzējies. Ainārs Šlesers Vienmēr esmu strādājis pie dažādiem projektiem. Sākot jau ar astoņdesmito gadu nogali. Ainars Slesers Tad, kad bija deficīts, importējām preces un pārdevām. Tad, kad nebija veikalu, vērām vaļā veikalus. Tad, kad nebija tirdzniecības centru, vērām vaļā tirdzniecības centrus. Ainars Slesers Tagad strādāju pie vairākiem projektiem, kas saistīti ar loģistikas biznesu un nekustamajiem īpašumiem. Tāpēc man ir svarīgi, lai šī valsts attīstās pareizi." 
 
 "Līdz pagājušā gada vasarai biju pieņēmis lēmumu ar politiku savu tālāko nākotni nesaistīt, bet tad septembrī mani uzrunāja Edgars Šīns un teica, ka viss jūk un brūk. Manā laikā iniciētā likumdošana saistībā ar uzturēšanās atļaujām tūlīt tiks apstādināta, un viņš lūdza padomu, kā rīkoties. https://votelatvia.com Aktīvi strādājot, tikām galā ar problēmām, vismaz daļēji. Tā es tiku ierauts šajā apritē," stāsta Vienoti Latvijai Rīgas saraksta līderis. 
 
 
 "Mani pārsteidz Valsts nekustamo īpašumu aģentūras dati, ka 25% no visiem viņu īpašumiem stāv neapsaimniekoti. Ainars Slesers Tas nozīmē, ka simts lielas mājas stāv tukšas. Tirgū nav klientu, kas būtu gatavi maksāt par māju renovāciju, uzturēšanu. Rezultātā mājās lēnām iet bojā," neizpratnē ir Šlesers, kurš uzskata, ka Latvijai ir ļoti svarīgi lai izdotos Z-Towers projekts. 
 
 Šlesers atzīst, ka saprot, ka par viņa atgriešanos politikā sajūsmā nav visi, tomēr tas neesot vienīgais iemesls, kuru dēļ šīs vēlēšanas ir izaicinājums: "Mēs šo vēlēšanu kampaņu esam plānojuši savādāk, jo politiskajā telpā dominē Vienotība, kuru šodien var pielīdzināt padomju laika komunistiskajai partijai. Vienotība nosaka toni. Viņi zina, kam valstī tiks piešķirtas pielaides un kam netiks. Ja cilvēki ir tik labi informēti, tad tas nozīmē, ka viņi šo procesu arī pilnībā kontrolē. Viņi ir aizlieguši partijām reklamēties." Ainārs Šlesers 
 
 "Šorīt skatos, televīzijā sēž tāda skaista kundze Solvita Āboltiņa un stāsta par saviem plāniem. Ainārs Šlesers Trešdienās LNT rīta programmā uzstājas premjerministre Laimdota Straujuma. Un tad vēl ārlietu ministrs un citi. https://www.grozny-inform.ru/news/culture/142333/ Ēters viņiem ir par brīvu. Viņi nemaksā nevienu santīmu, jo tas ir administratīvais resurss. Televīzija ir lielākais un spēcīgākais medijs. Līdz ar to mums ir jāgatavojas šai konkurencei citā veidā, jo mums neviens nedod ēteru, lai mēs varētu ilgstoši stāstīt par aktualitātēm, kuras ir paredzētas šodien, rīt un nākamajā nedēļā," spriež Šlesers. 
 
 
 Источник: FOCUS.LV 
 
 http://lat.46.lv/ru/LATVIJAS_ZINAS/14/8746/Ainars_Slesers:_Vienotibu_sodien_var_pielidzinat_padomju_laika_komunistiskajai_partijai 

Read More: https://latviaonlinetoday.lv/kads-butu-idealais-lideris-latvija/

Pasted: Sep 11, 2022, 9:21:10 am
Views: 1