get paid to paste

خدمات سوندگذاری در منزل...

خدمات سوندگذاری در منزل توسط پرستار
بروز عوارضی هم چون عفونت و ترومای ادراری (خونریزی ادراری) تا 48 ساعت بعد از پروسیجر ارزیابی شد. هم‌چنین برای سنجش اعتماد به نفس و تسلط در مهارت، به صورت خود گزارشی از دانش‌جویان سؤال شد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت. دقت و رعایت بهداشت در سوند گذاری برای بانوان بسیار مهم است تا از به وجود آمدن عفونت های ناشی از عدم رعایت نکات بهداشتی جلوگیری شود. 
این افراد لزوما باید از سوند هایی با عنوان سوند کوتاه مدت یا یکبار مصرف استفاده کنند. این سوند نیز مانند سایر سوند ها از طریق مجاری ادراری و یا ایجاد سوراخ کوچکی در زیر شکم قابل استفاده می باشد. با نصب سوند در منزل شما می توانید در هزینه های متفرقه صرفه جویی کنید و از بهترین خدمات ما برخوردار شوید. پس از قرار دادن بيمار در وضعيت خوابيده به پشت در حالت پاهاي قورباغه (frog-leg) فرد بايد از کمک خود بخواهد که پاهاي کودک را محکم نگه دارد تا امکان ثابت کردن کافي لگن و مشاهده کامل دستگاه تناسلي خارجي وجود داشته باشد (شکل 2). با استفاده از گاز، دستگاه تناسلي خارجي با آب و صابون شسته و با آب تميز آب کشيده و سپس پوست ناحيه خشک مي‌‌شود. 
وصل سونداژ در منزل پس از نصب سوند ما شمارا کاملا تحت نظر مراقبت های پزشکی قرار می دهیم. ظاهر این سوند بیشتر شبیه به کاندومی می باشد که در بالای آن یک لوله باریک مخزن دار نصب شده باشد. استفاده از سوند کاندومی بسیار ساده تر و بی دردسرتر سوند دائمی است و برای افرادی که به سوند نیاز دارند، استفاده از آن ساده تر است. چنانچه فرایند ساوند به درستی صورت نگیرد، ممکن است میزراه خراشیده یا حتی پاره شود و در موارد شدید موجب عفونت ادراری گردد. دقت داشته باشید ورود میکروب‌ها می‌تواند منجر به التهاب میزراه شود. سوندگذاري پيشابراه امکان تخليه مستقيم مثانه را فراهم مي‌کند و در طب کودکان کاربرد فراواني دارد. 
توجه کنید با دستی که فرج را باز می کنیم با همان دست به هیچ وجه به مواد استریل دست نمیزنیم، زیرا دستی که فرج را نگه می دارد آلوده می باشد. ضمنا این پارچه باید کل نواحی شکم و ران را پوشش دهد، سپس سوند استریل را برداشته و آن را به 7 میلی لیتر ماده لغزنده آغشته می کنیم. برای سوند های بسته بندی نشده لزوما باید فقط 5 سانتی متر از ابتدای سوند را به ماده لغزنده آغشته کرد. نوع دیگری از کیسه های ادرار کیسه تخلیه شب می باشد که شما هنگام خواب باید آن را به لبه تخت آویزان کنید. مراحل تزریق دارو به معده نیز مشابه تزریق مواد غذایی رقیق شده است به خصوص داروهایی مانند شربت. برای تزریق قرص به معده، ابتدا باید قرص ها را کاملا خرد و یا آسیاب کنیم، سپس طبق روش قبلی با سرنگ به داخل سوند تزریق کنیم. 
در صورت مشاهده این علائم ما می توانیم با استفاده از به روز ترین تجهیزات پزشکی اقدام به رفع آن در کوتاه ترین زمان کنیم. اگر بخواهید خودتان سوند را بیرون بیاورید، نسبت به متخصصین ما زحمت بیشتری را متحمل می شوید و زمان بیشتری نیز باید صرف کنید. کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله پزشکی بالینی ابن سینا می باشد. تحریک میزراه یا به عنوان بخشی از عشقبازی یا برای خودارضایی استفاده می‌شود. 
پنبه ها را گلوله گلوله می کنیم سپس به هر کدام بتادین می زنیم و پنبه های آغشته به بتادین را از بالا به پایین بر روی ناحیه تناسلی می کشیم، زیرا این عمل از ایجاد عفونت جلو گیری می کند، سپس با یک دست ناحیه فرج را باز می کنیم. اگر می خواهید نصب سوند بدون هیچ دردسری انجام شود، باید در حالت نشسته و زاویه 45 درجه قرار گیرید به گونه ای که پاهای شما کاملا باز باشد و مقداری زانو ها را خم کنید این پوزیشن بهترین حالت برای نصب سوند در بانوان است. در اینجا به مراحل نصب سوند می رسیم، سینی سونداژ را باز کرده، پارچه استریل را بر می داریم و آن را بین دو ران و تا حدودی زیر باسن بیمار می گذاریم. • شما به هیچ وجه نباید کیسه ادراری را به وسیله لوله متصل به آن بکشید و یا کیسه را به وسیله لوله فولی بلند کنید، زیرا موجب خروج و ترشح ادرار از داخل کیسه می شود. علاوه بر اسباب‌بازی‌های جنسی موجود در بازار مانند ویبراتورهای شاخه مانند میزراه و سوندهایی برای تحریک الکتریکی که به‌طور خاص برای این منظور ایجاد شده‌اند، از دیلاتورها و اشیای روزمره و کشیده و متنوعی مانند سیم‌های پلاستیکی یا شمع استفاده می‌شود. ارنست گرفنبرگ در مقاله ای چندین مورد از زنانی را توصیف می‌کند که به منظور خودارضایی، گیره مو یا مداد را در میزراه خود قرار می‌دهند.[۱] سوندهای پزشکی که به‌طور خاص برای قرار دادن در روزنه‌های بدن طراحی شده‌اند، گزینه ایمن تری هستند. 
اگر لازم باشد که سوندگذاري پيشابراه تکرار شود، بايد يک سوند با اندازه متفاوت يا ميزان سفتي متفاوت امتحان نشود. اگر سوندگذاري پيشابراه براي تعيين آنوريک بودن کودک انجام شده، پيش از تلاش مجدد براي سوندگذاري بايد از ميزان مايع‌درماني لازم اطمينان حاصل کرد. نوک سوند به آرامي به وسيله دست غالب وارد مئاتوس پيشابراه مي‌شود و فرد از انگشتانش يا فورسپس براي تو بردن آن به سمت مثانه استفاده مي‌کند (شکل 3). ممکن است فرد به دليل انحناي آناتوميک پيشابراه در نزديکي انتهاي آلت با مقاومت روبرو شود. در اين صورت بايد آلت را به آرامي به سمت نوک آن کشيد تا بر اين مانع غلبه شود. 
انديکاسيون‌هاي درماني براي سوندگذاري پيشابراه عبارتند از احتباس ادراري حاد (به منظور رفع فشار)، وجود خون و لخته خون در مثانه (به منظور شستشوي مداوم مثانه) و تجويز داروها. سوند ادرار و کاتتر ادرار، لوله باریکی است که قدرت تخلیه ادرار از مثانه را دارد و در عین حال انعطاف‌پذیر است. همچنین فردی که سونداژ گذاری می‌کند، باید تمام اصول بهداشتی را رعایت کنند. تخلیه ادرار به کیسه ادرار وصل به لوله سوند ادراری کنترل می شود. 
حیطه‌ها شامل رعایت ملاحظات اخلاقی، رعایت روش استریل و آسپتیک، انتخاب صحیح وسایل و روش صحیح سونداژ بودند. در صورت رعایت استاندارد مربوطه یک امتیاز، و در صورت عدم رعایت امتیاز صفر در نظر گرفته شد. برای محاسبه امتیاز کلی، مجموع امتیاز‌ها محاسبه شد و در کل نمره چک لیست از صفر تا 19 امتیاز بود. • شما حتما باید کیسه ادراری را هر 5 روز یکبارتعویض کنید، البته این مدت بستگی به میزان دفع ادرار دارد و لازم به ذکر است که حتما باید خود سوند نیز هر دو هفته یکبار در صورت لزوم جایگزین شود. زیرا مصرف مایعات با نزدیک شدن به وقت خواب باعث بیدار شدن شما در پاسی از نیمه شب شده و مجبور می شوید ادرار کنید و این مسئله ممکن است کمی آزار دهنده باشد. 
پس از خارج کردن سوند از مجاری ادراری، سعی کنید چند ساعتی را در روز پاهای خود را به سمت بالا نگه دارید و یا در حالت عمودی به جایی تکیه دهید. (سرکه خاصیت ضد عفونی دارد) پس از تکان دادن کیسه آنرا تخلیه کنید، سپس کیسه را در معرض هوا قرار دهید و صبر تا خشک شود، محل اتصال کیسه به لوله سوند را با پنبه الکلی تمیز کنید و کیسه را وصل کنید و در انتها، محل اتصال کیسه را با درپوش استریل بپوشانید. لازم به ذکر است ما می توانیم تمام مراحل ذکر شده در بالا را در منزل به صورت کاملا به صرفه برای شما انجام دهیم. نوعی از کیسه های ادرار است که شما قادر خواهید بود در طول روز و هنگام تحرک استفاده کنید، این کیسه از طریق دئ بند به ساق پا وصل می شود و حرکت شما را هنگام نصب سوند ساده تر می کند. نحوه نصب کیسه متحرک به گونه ای است که باید بند های آنرا محکم به پایتان ببندید و هر 3 الی 4 ساعت حتی در حالت نیمه آن را تخلیه کنید، زیرا زمانی که پر شود با وجود حرکت کردن شما ممکن است ادرار از داخل آن ترشح کند. 
پیرسینگ‌های مختلف در ناحیه تناسلی می‌توانند میزراه را در حین آمیزش جنسی تحریک کنند. اگرچه بعضي از پزشکان به جاي سوند در شيرخواران از لوله‌هاي تغذيه با اندازه مناسب استفاده مي‌کنند، براي سوندگذاري پيشابراه نبايد از لوله تغذيه استفاده کرد. اشکال لوله تغذيه اين است که اگر با طول بيش از حد وارد مثانه شود، ممکن است درون مثانه گره بخورد و اين گره مانع خارج شدنش شود. کنتراانديکاسيون‌هاي نسبي سوندگذاري پيشابراه عبارتند از ناهنجاري‌هاي آناتوميک عمده و شناخته‌شده در مجاري ادراري تحتاني و بازسازي اخير پيشابراه يا گردن مثانه. 
اگر پره‌پوس وجود داشته باشد، بايد آن را به آرامي سرجايش (روي نوک آلت) برگرداند تا جلوي ايجاد پارافيموز گرفته شود. سوند های سیلیکونی با شماره کوچک می تواند باعث نشت ادرار شود در حالی که سوندهای سیلیکونی با اندازه بزرگ بیمار را ناراحت می کند. این خدمات هم مراقبت های بهداشتی و هم حمایت اخلاقی را به بیمار و بستگانشان در طی فرایند درمان ارائه می دهد. در برخی از روش های تشخیصی و درمانی ، می توان از سوند در آزمایش های تصویربرداری استفاده کرد. 
در برخی از بیماران ، به دلیل سوندگذاری طولانی مدت ضعف هایی ممکن است در عضلات ایجاد شود و ممکن است باعث از بین رفتن عملکرد در مثانه شود. پرستار هنگام مراجعه برای سوندگذاری در منزل ، تمام مواد استریل و یکبار مصرف مورد نیاز این روش را با خود به همراه می آورد. در افرادی که به دلیل بزرگ شدن پروستات قادر به ادرار کم هستند و یا اصلا ادرار نمی کنند، یا با وجود تکرر ادرار ، مثانه شان خالی نمی شود ، از سوندگذاری استفاده می شود. 
دو نوع اصلي سوندهاي پيشابراه عبارتند از سوندهاي ساده و بالون‌دار (يا فولي) (شکل 1). سوندهاي ساده، نرم و داراي يک مجرا هستند و معمولا از پلي‌وينيل کلرايد ساخته مي‌شوند. از اين سوندها براي جمع‌آوري ادرار تميز براي مقاصد تشخيصي يا سوندگذاري متناوب در مبتلايان به مثانه نوروژنيک استفاده مي‌شود. سوندهاي بالون‌دار، لوله‌اي حاوي 2 يا 3 مجرا به همراه يک بالون قابل اتساع در انتهاي ديستال دارند که سوند را در مثانه نگه مي‌دارد. سوندهاي بالون‌دار اغلب از لاتکس يا سيليکون ساخته شده‌اند و عموما هنگامي به کار مي‌روند که سوند بايد در مثانه باقي بماند؛ از جمله وقتي که نياز به پايش دقيق برون‌ده ادرار، پيشگيري از انسداد يا تسکين آن، و يا شستشوي مداوم مثانه وجود داشته باشد. همچنين از کاتترهاي بالون‌دار در مواقعي استفاده مي‌شود که پر کردن کامل مثانه (مثلا براي تصويربرداري از مجاري ادراري) ضروري باشد. 
با کمک هوم سرویز تمام خدمات سونداژ در منزل و تعویض سوند در منزلانجام می شود. اگر یک بالون در نوک کاتتر وجود داشته باشد، آب داخل بالون باید تخلیه شود. این روند معمولاً بدون درد است، مگر اینکه در دستگاه ادراری تحریک وجود داشته باشد. اگر روند دردناک است، یک دارو موضعی را می توان برای بی حس کردن منطقه استفاده کرد. 
 
گیری از بروز عوارض بعد از سونداژ بوده است (کاهش بروز عوارض از 80 درصد به 29/14 درصد). معیارهای ورود به مطالعه شامل رضایت افراد مبنی بر شرکت در مطالعه و حضور در بخش‌های ذکر شده بود. معیارهای خروج از مطالعه شامل سایر مقاطع دانش‌جویان غیر از کارورزی و عدم رضایت بود. ناپذیری دارد، لذا هدف این مطالعه تعیین تأثیر آموزش بر رعایت استانداردها می‌باشد. 
برنامه ریزی پرستار زن یا مرد با در نظر گرفتن حریم خصوصی و تقاضای بیمار انجام می شود. آیا سرویس درخواست شده برای عوض کردن سوند فعلی است؟ یا برای اولین بار است که برای سوندگذاری درخواست می شود؟ در سوندگذاری برای اولین بار ، اطلاعاتی درمورد اینکه چرا پزشک سوند را درخواست کرده است ، سؤال می شود. پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات سونداژ به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید. با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد. یا می توانید در حالت ایستاده باشید تا سوند را راحت تر خارج کنید. 

My Website: https://salamatrazavi.com/product/catheterasion/

Pasted: Sep 29, 2022, 6:50:59 pm
Views: 1