get paid to paste

Kane & Lynch : Dead Men PS3 Kurulum Açıklaması

KaneAndLynch.LOC dosyasını PS3_GAME / USRDIR / SCENES e basın orada KaneAndLynch.zip dosyası var çift tıklayın SCENES e basın en aşağıda 
5 tane LOC dosyası var ilk sırada olan LOC dosyasını seçin üst köşede sil seçeneği var ona basıp dosyayı silin türkçe yama olan dosyayı onun yerine sürükleyin.

İşlem bu kadar basit. Diğer dosyalar da aynı şekilde olacak kurulum gayet basit zipli dosyayı açıyorsunuz en aşağıda bulunan 5 LOC dosyasında ilk sırada bulunan dosyayı seçip sil tuşuna bastıktan sonra sürüklemeniz yeterlidir. Numaralara dikkat ederek yapın. Her dosyanın içinde Numaralı zip dosyaları var.

Yamaları atacağınız zip'li dosyalar bunlar. Yalnız zip'li dosyaları açtığınız zaman en alt kısımda LOC dosyaları var ilkini sildikten sonra uyumlu olan dosyayı zip'li dosyalara sürükleyin evet e basın bu kadar.

Zip li dosyalar:

Kane And Lynch / PS3_GAME / USRDIR / SCENES içinde

KaneAndLynch.zip


Cutsenes klasöründe: 

M07_A_Funeral.zip 


Locations klasöründe: 

M01A_Main.zip
M01FAA_Main.zip
M02A_Main.zip
M02FAA_Main.zip
M03A_Main.zip
M03B_Main.zip
M03FAA_Main.zip
M05A_Main.zip
M06A_Main.zip
M06FAA_Main.zip
M07A_Main.zip
M08A_Main.zip
M09A_Main.zip
M09B_Main.zip
M11A_Main.zip
M11B_Main.zip
M12A_Main.zip
M13A_Main.zip
M13B_Main.zip
M14A_Main.zip

İndirdiğiniz dosyaları bu zip'li dosyalara atacaksınız zip'li dosyayı açın SCENES klasörü var basın en alt kısımda 5 tane LOC dosyası var ilk dosyayı seçip silin. Ardından uyumlu olan dosyanızı zip'li dosyaya sürükleyin işlem bu kadar. Bütün dosyalara bu yöntemi uygulayın. İyi oyunlar.
1.5 GB DOSYAYI UPLOAD ETMEKTENSE KENDİNİZİN YAPMASINI UYGUN GÖRDÜK.
İYİ EĞLENCELER...

Pasted: Feb 1, 2016, 8:51:30 pm
Views: 6