get paid to paste

مای مدیو My Medu Ir سایت احکام

مای مدیو My Medu Ir سایت احکام
البته پیش از این، جابجایی دانش آموز در سیداانجام و یا نقل و انتقال دانش آموزان در سامانه پادا صورت می گرفت اما در حال حاضر و از این به بعد برای این کار باید به حساب کاربری خود در سایت mymedu وارد شوید و سپس درخواست انتقالی خود را ثبت نمایید. در این بخش به نقل و انتقال دانش آموز پنجره خدمات آموزش و پرورش می پردازیم زیرا نقل و انتقال دانش آموزان my.medu.ir یکی دیگر از خدمات دانش آموزی این سامانه است. سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی my.medu.ir در راستای ارائه خدمات الکترونیکی به دانش آموزان، فرهنگیان و عموم مردم شکل گرفته است. در این وب سایت تمامی خدمات وزارت آموزش و پرورش در یک پنجره واحد و به صورت یکپارچه ارائه می‌شوند. بنابراین کاربران می‌توانند با مراجعه به این پنجره از امکانات مختلفی مانند دریافت کارنامه، استعلام مدرک تحصیلی، فیش حقوقی و … به صورت الکترونیکی و آنلاین بهره‌مند شوند. 
 
سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیاناز اسفند ماه ۱۴۰۱، my.medu.ir است. فرهنگیان برای گرفتن حکم رتبه بندی، لازم است به تنها سایت رسمی احکام رتبه بندی فرهنگیان که همان سامانه مای مدیو است، مراجعه کنند. ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان – my.medu.ir و دریافت حکم کارگزینی و فیش حقوقی بازنشستگان را در اندیشه معاصر انجام دهید. دیگر متقاضیان که جزو فارغ التحصیلان می باشند و مدرک دیپلم خود را در سال های قبل دریافت کرده اند، باید برای ورود به سایت، نقش خود را “والدین و سایر” انتخاب کنند. 
 به منظور تسهیل دسترسی معلمان و فرهنگیان گرامی، فیش حقوقی این عزیزان در سال های اخیر به صورت اینترنتی و در سامانه my medu ارائه می شود. همچنینبازنشستگان فرهنگیمی توانند با بارگذاری مدارک رتبه بندیمعلمان، اقدام به افزایش حقوق خود درحکم کارگزینینمایند. بله ، یکی از خدمات الکترونیک فرهنگیان در سایت مای مدیو، دریافت فیش حقوقی است. بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه my medu.ir حالا مطابق تصویر باید نوع کاربری خود را در کادر انتخاب نقش تعیین کنید. پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش در حقیقت درگاهی است که جهت ورود به سایت سازمان های زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش طراحی شده است. 
بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه my medu.ir حالا مطابق تصویر باید نوع کاربری خود را در کادر انتخاب نقش تعیین کنید. یکی از تمهیداتی که در سامانه my اندیشیده شده است، امکان مشاهده ابلاغ فرهنگیان است . در مرحله بعدی، بر روی گزینه «حقوق» و سپس بر روی گزینه «دریافت حکم حقوقی» کلیک نمایید. اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت. 
فرهنگیان می توانند با وارد کردن اطلاعاتی شامل “کد ملی” و “کد پرسنلی” وارد سایت my.medu.ir شوند. حالا باید منتظر باشید تا درخواست شما توسط کارشناس سنجش منطقه مقصد بررسی و ایشان نیز ورود و خروج دانش آموز را در مای مدیو فرهنگیان تایید نمایند. برای ورود به سامانه کافیست که شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب خود را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید. در این صورت به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند آموزش و پرورش وارد می شوید. 
همچنین در سال جاری با توجه به رتبه بندیمعلمان، حقوق نیز متفاوت شده است کهمعلمانمی بایست اقدام به تکمیل مدارک و ارسال آن ها نمایند. اطلاعات فوق را تایید می کنم و درخواست دریافت کد سوابق تحصیلی را دارم، انتخاب کنید. وب‌سایت دانش‌چی با هدف یک سایت آموزشی، تحقیقی، وبگردی و اطلاع رسانی در جهت پیشرفت علمی دانش آموزان، دانشجویان و کاربران اینترنت راه‌اندازی شده است. عضو کانون صنفی معلمان تهران خبر سرپرست آموزش و پرورش درباره اعتراض به رتبه بندی معلمان را تکذیب کرد. 
با توجه به تغییر سامانه فیش از profile.medu.ir به سامانه جدید، فیش های سال گذشته ( بعد از اسفند 1400 ) در سامانه درج نشده است . ممکن است در آینده اقداماتی در این زمینه صورت گیرد ولی تا این لحظه هنوز امکان مشاهده فیش های حقوقی قدیمی وجود ندارد . علاوه بر موارد فوق، گزینه “جستجوی مدارس در مناطق و شهرهای مختلف” نیز در این سامانه وجود دارد، اما در حال حاضر فعال نمی باشد. 
 مراحل نقل و انتقال دانش آموزان My Medu Ir 
از مهم ترین امکاناتی که در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است، ثبت نام در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان از طریق این سایت می باشد. در ادامه به منظور راهنمایی بیشترمعلمان، نحوهدریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغلmy.medu.ir ذکر شده است. در این صورت باید به صورت رسمی درخواست نقل و انتقال خود را در سامانه نقل و انتقال دانش آموزان my.medu.ir ثبت نماید زیرا انتقال دانش آموز از یک منطقه به منطقه دیگر از طریق سامانه مای مدیو دانش آموزی انجام می شود. 
 دریافت سوابق تحصیلی برای دانش آموزان 
در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید می توانید از امکان بازیابی رمز سامانه my medu.ir استفاده کنید. البته به منظور سهولت در کار شما عزیزان، لینک مستقیم ورود به سامانه خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my medu.ir در جدول زیر قرار گرفته است تا روی آن کلیک کرده و به راحتی به سایت my medu وارد شوید. Ir با افزایش کیفیت، سهولت و دسترس پذیری خدمات موجب کاهش مراجعات حضوری به وزارت آموزش و پرورش، مدارس و موسسات آموزشی شده و همچنین صرفه‌ جویی‌ در وقت و هزینه فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان را در پی داشته است. در نتیجه میزان رضایتمندی این گروه از افراد جامعه افزایش یافته و این خبری خوش برای جامعه فرهنگی کشور می باشد. 
ZoomikWeb.com یک سایت خصوصی بوده و به هیچ نهاد دولتی وابسته نیست و فقط جهت آگاهی کاربران با سایت ها و سامانه ها مختلف و کمک به استفاده آسان کاربران از سایت ها ایجاد گردیده. سایت زومیک وب یک سامانه پویا و فعال می باشد که در آن به معرفی سامانه های مختلف پرداخته و راهنمای استفاده از این سامانه ها را با بالاترین کیفیت در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده است. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. 
سایت my medu.ir مای مدیو یکی از سامانه های جامع فرهنگیان می باشد که توسط وزارت آموزش و پروش طراحی شد. آدرس سایت اصلی برای پرینت احکام و فیش رتبه بندی معلمان my.medu.ir است. بنابراین وارد سامانه My.medu.ir شوید و گزینه “نتیجه رتبه بندی” را انتخاب کنید. لینکورودبه سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیانبه نشانیmy.medu.irتوسط اندیشه معاصررا در اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرارداده ایم. 
 راهنمای معلمان و جامعه فرهنگی برای دریافت کد سوابق تحصیلی 
لازم است اشاره کنیم که امکان دریافت تک کارت فرهنگیان نیز به تازگی از طریق سایت مای مدیو فعال شده است. فرهنگیان باید برای استفاده از این خدمات، وارد سامانه شوند و اقدام به تکمیل فرآیند ثبت نام و همینطور تکمیل فرم های مرتبط نمایند. بر اساس اطلاعیه های منتشر شده از سوی وزارت آموزش و پرورش، کارت نامبرده حداکثر در بازه زمانی یک ماه پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، به دست متقاضیان می رسد. مطابق تصویر باید نوع کاربری خود را در کادر انتخاب نقش تعیین کنید. شما متقاضیان نقل و انتقال دانش آموزان، گزینه دانش آموز را انتخاب نمایید. در این بخش از سامانه نقل و انتقال دانش آموزان اطلاعات مدرسه ای که در آن مشغول به تحصیل هستید به همراه سایر مدارس داخل منطقه برای شما به نمایش در می آید. 
به منظور احراز هویت باید کد ملی و تاریخ تولد والد که قصد ورود به سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my medu.ir را دارد در این بخش ها وارد کنید و در آخر روی گزینه ثبت اطلاعات بزنید. بعد از ورود به سامانه my medu ir ، حالا از بخش انتخاب نقش روی گزینه فرهنگی بزنید. با درج کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور، کد امنیتی را در کادر مشخص شده بنویسید و در نهایت روی گزینه ورود my. 
مردم برای انجام امور مربوط به استعلام شهریه مدارس غیردولتی، ثبت شکایات، مشارکت در مدرسه سازی و … می‌توانند بعد از مراجعه به این پنجره وارد سامانه‌های مورد نظر خود شوند. برای ورود به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش (مای مدیو) روی دکمه زیر ضربه بزنید. ✔️ثبت درخواست سامانه انتقال دانش آموزان سمپاد هم مانند سایر دانش آموزان در سامانه مای مدیو اموزش پرورش my.medu.ir انجام می پذیرد. تمامی کاربران شامل دانش آموزان، والدین، فرهنگیان و … می توانند با ورود به سایت my.medu.ir از امکانات مختلف آن شامل دریافت کارنامه، دریافت فیش حقوقی، دریافت سوابق تحصیلی، شکایت از مدرسه و … بهره مند شوند. ما در این مقاله مشاور گروپ به نحوه نقل و انتقال دانش آموزان در سامانه my medu.ir پرداختیم و نمونه فرم انتقال دانش آموز را در قالب راهنمای تصویری نقل و انتقال دانش آموزان در my medu خدمت شما عزیزان ارائه کردیم. 

Website: https://zoomikweb.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-my-medu-ir/

Pasted: May 10, 2023, 8:02:59 pm
Views: 1